Trenerzy

Donat Oleksow – Trener Główny

Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów waterpolo w Polsce, były czołowy zawodnik Legii Warszawa, a dziś trener Kadry Narodowej PZP w Piłce Wodnej. Twórca i propagator programu Splashball – gier i zabaw ruchowych w wodzie – formy aktywizacji dzieci do sportu, zdrowego rozwoju i nauki bezpiecznych zachowań w wodzie.

Michał Pyrek

Czynny zawodnik klubu AZS UW, były piłkarz wodny Legii Warszawa i reprezentacji Polski juniorów. Ojciec trzech synów wyczynowo grających w piłkę wodną gwarantuje holistyczne podejście do pracy z zawodnikami, zaangażowanie i zarażanie podopiecznych pasją do sportu.

Andrzej Skorykow

Założyciel, prezes i trener największego w Polsce Stowarzyszenia Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters skupiającego dorosłych pływaków. Były zawodnik Legii Warszawa, reprezentant kraju. Mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym. Organizator szkoleń dla trenerów i zawodników, oraz imprez pływackich takich jak: Warsaw Open, Mistrzostw Mazowsza „Open Water”, turnieju w piłce wodnej „Gramy dla Ukrainy”. Podcaster w „Suchy Tor Broadcast” i Runforest Podcast

Krzysztof Iwiński